Chceš hrát s námi?

Spigo stále hledá nejlepší herní a webové vývojáře po celém světě, kteří se chtějí podílet na tvorbě velkých změn v rychle se vyvíjejícím podniku.

Vývoj her je zábava. Můžete vytvořit docela nový malý svět, ve kterém hráč může hrát svoji roli a který reaguje na hráčovy akce. Pouze vaše představivost určuje limity a mnoho nejlepších her bylo vytvořeno lidma s ohromnou představivostí.

Cesta kolem světa
Cesta kolem světa - od hrubého náčrtu až po dokončenou hru
Džungle
Džungle
Las Vegas
Las Vegas

Na Spigu si vážíme nápadů, které jsou uskutečněny. Hry, jako Cesta kolem světa a Džungle, vymyslelo pár mladých lidí z města Århus na kuchyňském stole v jejich bytě na jaře roku 2006. Své nápady nejprve zakreslili tužkou, později z nich ve Photoshopu vytvořili krásné obrázky, které znáte z těchto her.

Co dělá Spigo?

Tvoříme také hry pro iPhone/iPad a Androidy. Pokud jste vytvořil/a hru pro iPod/iPad nebo Android, mohli bychom mít zájem ji od vás zakoupit.

V současné době vytváříme hry pro iPhone/iPad a Androidy, ale rádi bychom je také vytvářeli pro všechny jiné platformy, které mají své publikum. Chtěli bychom vyzkoušet nové technologie. Klademe důraz na to, aby lidé, kteří pro nás pracují, byli schopni pracovat v dynamickém prostředí a stále získávali nové dovednosti. Při naší práci používáme v této chvíli Javu, Unity, Objective C / Cocoa Touch, OpenGL, Box2D, Html5, PlayN a Libzard.
Pokud jste vytvořil/a hru pro iPod/iPad nebo Android, mohli bychom mít zájem ji od vás zakoupit.

Atmosféra na Spigu je jedna z nejpříjemnějších na internetu. Za to můžeme samozřejmě poděkovat našim milým uživatelům, ale také našem schopnému .NET týmu, který dbá na to, aby na Spigu byly ty nejlepší funkce a zároveň naši stránku pravidelně oživují a modernizují. Již nyní pracují na další velké změně, která Spigo posune zase o kousek výš a to díky nejnovějšímu vývoji, designu a chytrým funkcím.

Chceme vás do našeho týmu

Pokud tam někde ve svém volném čase vytváříte hry nebo webové stránky a jste skutečně dobrý/á v tom, co děláte, možná byste nás měl/a zkusit kontaktovat. Měl/a byste mít zkušenosti v informatice, softwarovém inženýrství, nebo podobně. Pošlete email v angličtině Michaelovi, našemu hlavnímu hernímu vývojáři, a nebo Kasperovi, řediteli společnosti a povězte nám něco o sobě.

Důležité pro nás je, že máte vášeň pro to, co děláte a ambice stát se členem vítězného týmu. Vždy jsme byli spíše menší, ale pevně spojený tým a přejeme si, aby to tak také zůstalo. Proto pro nás hodně znamená, že každý z našich lidí umí udělat velké rozdíly na hrací ploše.